13 Ocak 2009 Salı

Nasil Zayiflanir ? Komikk:))

Nasıl Zayıflanır?
1 - Bir şey yediğiniz sırada eğer sizi kimse görmüyorsa o yediğiniz şeyin kalorisi sayılmaz.
2 - Bir çikolatanın yanında bir bardak soda içiyorsunuz... yine karlısınız çünkü çikolatadaki kaloriler soda tarafından tamamen elimine edilir.
3 - Biriyle birlikte yemek yiyorsanız eğer siz ondan az yemişseniz sizinkaloriler ona yazılacağından siz hiç kalori almış sayılmazsınız.
4 - Sıcak içeceklerden cappucino kakao ve çikolata gibi yiyeceklerde bulunan kafein bu yiyeceklerdeki kaloriyi tamamen yok eder.
5 - Popcorn Alaska Frigo gibi "sinema" bağlantılı yiyecekler de kaloridensayılmaz çünkü bunlar eğlence dünyasının parçasıdırlar vücut depomuzun değil.
6 - Kurabiye bisküvi kek türü yiyecekleri ne kadar çok parçalara bölerekyerseniz kalorileri giderek bir o nispette azalır.
7 - Çatal bıçakların üzerinde kalmış olup da yaladıklarınız asla kaloridensayılmaz ( Örnek: sandviç hazırlarken bıçağı daldırdığınız fıstık ezmesi veya krepin üzerine yayacağınız çikolata sosu )
8 - Aynı renkten yiyecekler bir arada alınırsa daha düşük kalorili olanın miktarında kalori alınmış olur. (Örnek: Ispanak ve fıstık mantar vebeyaz çikolata).. ah bu arada tabii ki çikolata dünya çapında bir renktirve diğer bütün renklerle uyum sağlayabilmektedir...
9 - Donmuş yiyeceklerin hiç birinde hiç kalori yoktur çünkü kalorinin ısıyla ilgili olduğunu herkes bilir ve bunlar soğukta asla barınamazlar.Dondurmalar bu durumun en iyi örneğidir.
Veeee ..... son olarak zayıflamada en etkili çare: Siz asıl etrafınızdakileri şişmanlatmaya bakın ya da arkadaşlarınızı sizden daha kilolu olanlardan seçin böylece mutlaka olduğunuzdan daha zayıf görüneceksiniz ... :))

Hiç yorum yok: