13 Ocak 2009 Salı

Zayıflatan Formüller

Zayıflamaya çalışan ancak bir türlü asaramayanlara aşağıdaki bitkileri çay gibi demleyip içmeleri öneriliyor.
İştah azaltıcı: Mısır püskülüSindirim düzeltici: Karahindiba, aslan dişi, maydanoz, nane
Metabolizma bozukluğu düzeltici: Dereotu, papatya, ıhlamur, sultanotuİdrar söktürücü: Akağaç yaprağı, kabalak, böğürtlen, ağaç çileği
Rejim yapmakta zorlanıyorsanız : Her sabah aç karnına bir su bardağı limonlu su ya da greyfurt için.İnce kıyılmış biberiyeyi bir litre suda kaynatın. Sabah-akşam birer çay fincanı için.
Bir çay fincanı kaynar suya dövülmüş 1 çay kaşığı marul tohumu atın, kısa bir süre demlenmesi için bekletin ve süzün. Sabah akşam birer çay fincanı için.
Bir çay fincanı kaynar suya dövülmüş 1 çay kaşığı at kuyruğu atın, kısa bir süre demlenmesi için bekletin ve süzün. Sabah akşam birer çay fincanı için.
Bir çay fincanı kaynar suya dövülmüş 1 çay kaşığı mısır püskülü atın, kısa bir süre demlenmesi için bekletin ve süzün. Sabah akşam birer çay fincanı için.
Bir çay fincanı kaynar suya dövülmüş 1 çay kaşığı ince kıyılmış papatya katın, kısa bir süre demlenmesi için bekletin ve süzün. Sabah akşam birer çay fincanı için.
Bir litre kaynar suya dövülmüş 1 avuç ince kıyılmış aslan dişi katın, kısa bir süre demlenmesi için bekletin ve süzün. Sabah akşam birer çay fincanı için.

Hiç yorum yok: